Kimyasal Ankraj (Filiz Ekme-Epoksi) Uygulamaları

Filiz Ekme ve Ankraj Epoksi Ne Demektir?
 Filiz ekme ve ankraj son zamanlarda son derece popüler hale gelen bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. Epoksi enjeksiyon çözümleri betonarme yapılarda meydana gelen çatlak ve boşlukların doldurulmasını sağlayan uygulamalar olarak ifade edilmektedir.
 Filiz Ekme ve Ankraj Epoksi Uygulamalarının Kapsamı
Yapı güçlendirme ve balkon – pencere korkuluk ekleme çözümlerinden faydalanmak adına tercih edebileceğiniz çözümler için bize başvurmanız yeterlidir. Peki, hizmetlerimizden faydalanırken ne tür çözümler ile karşı karşıya kalırsınız?
Filiz ekme işlemlerinde öncelikle uygulama yapılacak olanın belirlenmesi ve bu uygulama alanlarında ön hazırlık çalışması yapılır. Filiz ekilirken kullanılacak olan demir için uygun alanlar hazırlanarak kimyasal ankraj uygulaması gerçekleştirilir. Filiz ekme işlemleri ile alakalı kalınlığa göre beton delme işlemleri gerçekleştirilir.
 Filiz Ekme ve Ankraj Epoksi hizmetlerinin kapsamı aşağıdaki gibidir.
Palete monte bir sistemde elmas bıçak kullanıyoruz. Bu, 700 mm derinliğe kadar kesilebilen çok hassas dikey ve yatay kesimlere izin verir. Duvar kesme hizmeti aşağıdaki durumlarda kullanılır.
  • Bir pencere veya kapı açıklığı oluşturmak için hassas kesimler.
  • Gürültü ve tozu sınırlama ihtiyacı olduğunda.
Elmas boncuklarla kaplı kalın bir ilmekli tel kullanılarak, bu makaradan beslenir ve bize herhangi bir kalınlıktaki beton veya tuğla duvar, kirişler ve kolonlar, hatta tüm köprülerden geçmemize izin verir! Tel kesme hizmeti aşağıdaki durumlarda kullanılır.
  • Büyük beton yapılar standart bir testerenin kesmesini zorlaştırdığında.
  • Kesilen yüzeyde basınç veya ağırlık olduğunda.
 Filiz Ekme ve Ankraj Epoksi Fiyatları
Söz konusu hizmetin fiyatları ile ilgili net bilgilendirme mümkün değildir. Bu doğrultuda betonun kalınlığı, betonun demir donatılı olup olmaması ya da betondaki diğer bazı özel durumlar fiyatları doğrudan etkiler. Bu da hidrolik beton kesme hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde ödemeniz gereken ücretlerde farklılığa yol açar. Eğer siz de bu konuda net bir bilgiye ulaşmak istiyor ve kaliteli çözümlerin keyfini sürmeyi arzu ediyorsanız çözüm şüphesiz firmamızı arayarak ortaya çıkacaktır. Siz de bu konu ile ilgili daha detaylı şekilde bilgi almak için hemen harekete geçebilirsiniz.  Hadi, profesyonel ve detaylı bilgiler için hemen harekete geçin ve bizi tercih edin. En kaliteli ve profesyonel personelimiz sizleri bekliyor. hadi, hemen harekete geçin.
 

Kimyasal Ankraj (Filiz Ekme-Epoksi) Uygulamaları

Filiz ekme ve ankraj son zamanlarda son derece popüler hale gelen bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kimyasal Ankraj (Filiz Ekme-Epoksi) Uygulamaları isimli sayfamızı incelemek ister misiniz ?

Kimyasal Ankraj (Filiz Ekme-Epoksi) Uygulamaları, beton kesme ve delme işlemleri

Kimyasal Ankraj (Filiz Ekme-Epoksi) Uygulamaları başlığını ilgilendiren firmalar ve karot firmaları

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

close
Whatsapp Destek